دوستشان داریم.

دیـدار (نرم افزار CRM)
 • 5 ویژگی نرم افزار CRM

  تاریخ انتشار : 1395/8/21

  اگر در مقالات CRM خوانده باشید ارزش انواع نرم افزار تا حد زیادی متفاوت است .فروشندگان معمولا از یک مدل قیمت گذاری مبتنی بر مشتریان استفاده می کنند که به انواع فاکتور ها مثل تعداد مشتریان و ویژگی های در دسترس بستگی دارد.

  شما نیاز به سیستم مدیریت قرارداد قوی دارید. نرم افزار CRM فقط مخاطبین شما را
  سازمان دهی نمی کند، بلکه ابزارهایی جهت فروش بیشتر و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی موثر تر در اختیار شما قرار می دهد.ابزارهایی نظیر :

  1- پیدا کردن مشتریان جدید از طریق جستجوی اتوماتیک سرنخ ها در شبکه های اجتماعی، بازدید از وب سایت های مختلف، فرم های ثبت نام برای ایمیل ها،خبرنامه ها، تماس های ورودی(Inbound Calls) و ...

  2- پیگیری اتوماتیک سرنخ ها از طریق ایمیل و یا تماس مستقیم. نرم افزار CRM می تواند تمام مراحل خطوط فروش از پیدا کردن سرنخ ها تا فروش را مورد بررسی قرار دهد.

  3- می تواند به صورت اتوماتیک لیست ایمیلی تهیه کند، کمپین های بازاریابی را راه اندازی کند و عملکرد را اندازه بزند. هم چنین می تواند ایمیل یاد آوری به مشتری ها بفرستد و فرآیند خرید را سرعت ببخشد.

  4- ایجاد و ذخیره نقل قول های فروش از مشتری و یا گروه مشتریان و صدور صورت حساب. 

  وقتی که مشتریان وارد پروفایل خود می شوند، اگر تمایل به خرید داشته باشند، می تواند به سرعت برای آن ها فاکتور فروش را صادر و ارسال کند.

  5- پیگیری مستقیم اطلاعات از ویژگی های این نرم افزار است.به طوریکه سفارش فرم سفارش اطلاعات به راحتی و سریع در حساب کاربری مشتریان ظاهر می شود

   

 • 1- در تصمیم گیری هوشمندانه و آگاهانه عمل می کند و می تواند تحلیل مناسبی از شرایط موجود به شما بدهد.

  2- مدیریت ارتباط با مشتری به شما می کند تا زمان خود را برنامه ریزی کنید. وظایف شما را به شما یاد آوری کرده و پیگیری های شما را به صورت خودکار انجام می دهد.

  3- تولید سرنخ با کیفیت عالی : از فعالیت های بازاریابی با اعمال CRM برای بخش بندی مشتریان تا ارسال هدفمند پیام ها در کمپین های مبارزاتی و پیام های شخصی

  4- گزارش فروش قابل اعتمادی دارد که به عنوان مبنایی برای پیش بینی فروش ها بعدی می توان از آنها استفاده کرد.

  5- نقاط حساس را به سرعت شناسایی می کند و شما را قادر می سازد تا به موقع عمل کنید و مسائل را اصلاح کنید و پاداش ارزشمندی به دست آورید.

  6- با ماشینی شدن کارها و آمدن اتوماسیون خیلی از قسمت ها و کارهای تکراری حذف شده و کارمندان می توانند روی مباحث دیگر و بخش های دیگر زمان بگذارند.

  7- بهبود بخشیدن تجربه مشتریان با پاسخ گویی سریع تر و دسترسی آسان به تمام جزییات هر وقت و هر کجا که می تواند این تعامل را به یک رابطه شگفت انگیز تبدیل کند.

  8- ارتباط قدرت است. اقدامات مشترک، تقویم تیمی و جدل خدمات به همه دید روشنی از فعالیت های فردی می دهد.
  9- ادغام CRM با امور مالی و دیگر برنامه های کاربردی دفتری برای اتصال فرآیند ها و حذف وظایف وقت گیر یک امر مهم و ضروری است.

  10- کاربران می توانند فورا لیست سفارشات خود را برای درک الگوی جدید فروش و شناسایی فرصت های جدید چک کنند.

  11- ایمیل مارکتینگ در CRM بسیار خوب ظاهر شده و گزارشات حاکی از چشم اندازی بسیار خوب است. این مورد که خیلی سریع شناسایی شده شور و هیجان زیادی در تیم فروش شما به پا خواهد کرد.

  12- از طریق موبایل و تبلت و لپ تاپ می توانید در هر نقطه ای ارتباطی امن با مشتریان داشته باشید و جزییات آن ها را بررسی کنید.

  13- فرآیندهای کسب و کار متصل شده توسط مدیریت در یک نرم افزار یا اپلیکیشن جا می گیرد. فرآیندهایی نظیر : قرارداده، پروژه ها، رویدادها و برنامه های کاربردی

  14- کوتاه شدن فرآیند فروش و بالا رفتن نرخ پیروزی ها، تیم شما می تواند روی برنامه های دیگر تمرکز کند. مثلا تلاش برای قطعی کردن فروش با بقیه فرصت ها

 • ویژگی های CRM

  تاریخ انتشار : 1395/7/21

  خصوصیات خیلی زیادی جهت استفاده نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری برای گسترش روز به روز آن وجود دارد، در این جا تعدادی از خصوصیات آن ها را برای کسب و کارهای کوچک بیان  خواهیم کرد :

  صرفه جویی در زمان

  یکی از بزرگ ترین خصوصیات CRM ذخیره زمان است. بسیاری از مدیران موفق اذعان کرده اند که CRM به آنها اجازه داده تا زمان بیشتری را جهت رشد کسب و کارشان سپری کنند و این اتفاق دلیلی بر پیگیری اتوماتیک چشم اندازه هاست

   

  صرفه جویی در هزینه ها

  نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویژگی های مقرون به صرفه زیادی دارد.

  آن ها می توانند هزینه ها را کاهش کاهند. زیرا حل این موضوع می تواند راه های پیاده سازی متعددی را شامل شود که توسط نرم افزار و با بررسی های مشخص به صاحبان کسب و کار اعلام خواهد شد.

   

  ایمیل مارکتینگ بهتر

  یکی از صاحبان آژانس های کسب و کارهای درون گرا به نام سوارتز میگوید؛ شرکت های فروش نرم افزارهای ارتباط با مشتری دسترسی بیشتری به مشتریان بالقوه دارند. برای مثال نرم افزارهایی که تعداد زیادی از ایمیل های شخصی را بر اساس موضوع دسته بندی می کنند به ارسال کننده اجازه می دهند، تا بر اساس بخش بندی موجود ایمیل ها را ارسال کنند.

   

  ویژگی های اضافی

  علاوه بر ایمیل مارکتینگ نرم افزار CRM به شما بانک اطلاعاتی جامع از ویژگی های دیگر را پیشنهاد میدهد...ویژگی های مثل،auto responder ، خرید کارتی، فاکتور و منابعی که هر کمپانی ممکن است نیاز داشته باشد.

   

  کمک به تیم خرید جهت رسیدن به اهدافشان

  مدیریت ارتباط با مشتری پیگیری امور اجرایی برای کارمندان را راحت تر می کند.

  در رابطه با یک راه حل برای نفر سوم، نرم افزار به شما بینش مستقیم، اهداف مشخص، ارزیابی اطلاعات و سایر داشته های فروش حیاتی را از داشبورد نرم افزار خواهد داد. این ویژگی ها به ما کمک خواهد کرد تا تصویری مشخص و واضح از مسیر فروش خود ترسیم کنیم. علاوه بر این ها پلت فرم نرم افزارهای ارتباط با مشتری مثل بلاگ نویسی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و ... به تیم فروش کمک می کند تا سرنخ ها را در فرآیند فروش بیشتر درگیر کنند.

 • اگر شما مشغول کسب و کاری هستید قاعدتا یک مشتری ناراضی دارید .نکته در اینجاست که بدانید چه عکس العملی در مقابله با آنها داشته باشید.در بهترین حالت معمولا مشتریان دیگر از محصول و خدمات شما استفاده نخواهند کرد و در بدترین حالت به بقیه توصیه می کنند تا از کسب و کار شما استقبال نکنند.در این جا چند نکته برای اجتناب از این اتفاق وجود دارد.

  1-ارتباط فردی برقرار کنید.

  در هنگام برخورد با مکالمات پیچیده و عاطفی پیشنهاد ما این است که برای درگیر ساختن مشتریان از ارتباطات رو در رو استفاده کنید.به صورت کتبی پاسخی ندهید و درخواست جلسه حضوری را مطرح کنید یا لا اقل تماس تلفنی بگیرید.شما باید با حس همدلی و نگرانی با مشتریان ناراضی خود ارتباط برقرار کنید.شما نمی توانید از طریق ایمیل و یا نامه تاثیر زیادی بگذارید.در کسب و کارهای کوچک، صاحبان کسب و کار معمولا در حال سفر هستند و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا برگردند، پس با آن ها تماس میگیرم.

  2-روی نگرانی مشتریان تمرکز کنید.

  در زمان ملاقات(صحبت) با مشتریان خود، روی شکایات مشتریان تمرکز کنید.سوالات واضح و روشن کننده بپرسید.آن ها را درک کنید و نشان بدهید که برای شما مهم هستند.به دنبال توجیه خودتان، شرکتتان و صورتحساب هایتان نباشید و به جای آن هر کاری انجام دهید تا مساله را از زاویه دید مشتری بیینید.اکثریت مردم نگرانی های خود را بدون دلیل موجه بیان نمی کنند.دلیل نگرانی مشتریان خود را بفهمید.

   3- نشان بدهید که مشکل را درک کرده اید

  زمانی که مشتری شما در حال شرح دادن نگرانی خود است از مهارت خوب شنیدن استفاده کنید.در مورد نگرانی ها و اعتقادات مشتریان فیدبک نشان دهید.مممکن است مشتریان شما را اصلاح کنند و این خیلی عالی است.نگرانی های آن ها را بر اساس درک جدید شکل گرفته بازگو کنید و این فرآیند را تا جایی ادامه دهید که مشتری بگوید : دقیقا!!خودشه...گرفتیش

  4-پاسخ درست را بدهید

  زمانی که متوجه شدید نگرانی های مشتری از چیست، تصمیم بگیرید که چگونه جواب بدهید.اگر مطمئن شدید که نگرانی مشتریتان بی دلیل است به او بگویید و از او بخواهید برای بهتر شدن شرایط می توانند مدتی مشترک رایگان باشند و صورت حسابشان را کم تر کنید و هر چیز دیگری که لازم است تا همه چیز ترمیم شود.مطمین شوید که مشتریتان از مشتری مداری شما هیجان زده شده است.اگر هنوز شما مخالف دیدگاه مشتریان بودید اذعان کنید که او الان ناراحت است و بگویید چقدر بابت این سوتفاهم متاسف هستید.دیدگاه خودتان را به شیوه ای غیر دفاعی توضیح دهید.صدایتان را بالا نبرید و کوچک ترین خصومتی نشان ندهید.در صورت امکان برای بحث را به اطلاعات جدیدی که مشتریان شما نمیدانند هدایت کنید.تکرار کردن چیزهایی که مشتری می داند کمتر میتواند موثر باشد.

   5-با مشتری سازش کنید

  در نهایت حتی اگر فکر می کنید که حرکت شما کاملا موجه و منطقی بوده به مشتری خود یک پیشنهاد آرام کننده بدهید.مثل تخفیف در صورتحساب یا تخفیف در فروش بعدی.این کار باعث می شود مشتری شما تمایل به ادامه همکاری با شما پیدا کند.هرگز نگویید که او اشتباه می کند و شما درست می گویید.حتی اگر واقعا این چنین بود بهتر شما بازنده باشید.یادتان باشد مشتری ممکن است گاهی اوقات اشتباه کند اما باید بپذیریم مشتری، همیشه مشتری است.

Go To
Page Size
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نرم نگاران آرمیتیس بوده و استفاده از محتوای آن و یا نمونه پروژه ها و محصولات با نام های فوق جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2011 Armitis.com Software Co. All Rights Reserved.